Tel.: +420 722 242 343

O nás

Triocamp

Triocamp se nachází na severním okraji Prahy v městské části Dolní Chabry. Díky své výhodné poloze nabízí kombinaci pohodlného ubytování s výborným dopravním spojením do centra okouzlující metropole Prahy. Okolí Triocampu také nabízí několik historických památek, a především příjemné prostředí s přírodou vhodné na vycházky, či výlety na kole.  Autem dojedete do centra Prahy za 10 minut, MHD za cca 20 minut.

Přijet k nám můžete po dálnici D8/E55z Ústí nad Labem/Drážďan sjezd č. 1 směr Zdiby, a poté pokračovat po silnici č. 608 do Dolních Chaber. Nebo z druhého směru z centra Prahy směrem na Ústí nad Labem, také po dálnici D8/E55, nebo také sjet z ulice V Holešovičkách do ulice Zenklova a přes Kobylisy po silnici č. 608 přijet do Dolních Chaber.

Ubytování

Pro stany a karavany u nás nejdete pěkné travnaté plochy ve stínu i na sluníčku, všechny s přípojkou elektřiny. Akceptujeme slevové karty ACSI nebo CCI. Dále se můžete ubytovat v dřevěných chatkách, v některém z pokojů v našem penzionu, safari stanech nebo pohodlných bungalovech.

Populární je při krátké návštěvě Prahy parkování za nízkou cenu pro karavany a obytná auta. Možnost vyprázdnění chemického WC, načerpání čisté pitné vody, dobití elektřiny a využití kempových sociálních zařízení.